Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2014-10-22; 12:04:37 | Lipski
Tragiczny wypadek w Anusinie. Nie żyje 60-letni kierowca
We wtorek około godz. 12.30 w miejscowości Anusin (gm. Ciepelów) doszło do śmiertelnego wypadku. Kierowca Passata nie żyje.


Do tragicznego w skutkach wypadku doszło około godz. 12.30 Anusinie. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący passatem 60-letni mieszkaniec gm. Ciepielów z nieustalonych przyczyn na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, zderzył się czołowo z samochodem ciężarowym Scania nadjeżdżającym z przeciwka, który przewoził betonowe kręgi.

Kierujący passatem po przewiezieniu do szpitala zmarł. Policjanci wytyczyli objazd przez miejscowości Wola Solecka i Tymienica. W tym czasie na trasie objazdu w Kawęczynie doszło do kolejnego zdarzenia drogowego.

Kierująca Oplem wectra 41-letnia mieszkanka Tymienicy z nieustalonych przyczyn zjechałaz pasa drogi do rowu wywracając samochód na bok. Kobieta z obrażeniami ciała została przwiwieziona do szpitala i pozostała na obserwacji.

Teraz lipscy policjanci szczegółowo ustalają przyczyny i okoliczności zdarzeń drogowych. Postępowania prowadzi KPP Lipsko.

mł.asp. Tomasz Krukowski
DK


Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas terazpowróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft